הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול במוזיקה אינו משפר סימפטומים אוטיסטיים בקרב ילדים צעירים
10.08.17

 

טיפול במוזיקה אינו יעיל יותר מהטיפול הסטנדרטי לשיפור סימפטומים אוטיסטיים, אלו מסקנותיו של מחקר בינלאומי שפורסם ב- JAMA.

 

מעל ל- 350 ילדים בגילאים 4-7 שנים עם הפרעות על הספקטרום האוטיסטי חולקו באופן אקראי לקבלת הטיפול הסטנדרטי + 3 פגישות ייעוץ להורים – לבד או בתוספת טיפול במוזיקה. במהלך הטיפול במוזיקה, יצר המטפל פעילויות מוזיקליות עם כל ילד בהתבסס על תחומי העניין האישיים של המטופל, הטיפולים ארכו 5 דקות וניתנו אחת או שלוש פעמים בשבוע.

מטרת המחקר – חומרת הסימפטומים האוטיסטיים - השתפרה במידה דומה בקרב שתי הקבוצות. יתר על כן, מרבית המדדים המשניים לא השתפרו במידה רבה יותר בקרב הנבדקים בקבוצת המחקר.

 

החוקרים סיכמו: "הממצאים אינם תומכים בשימוש בטיפול במוזיקה להפחתת סימפטומים הקשורים באוטיזם בקרב ילדים."

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007