הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Mavyret לטיפול בצהבת C
10.08.17

 

ה- FDA מאשר את הטיפול בן 8 השבועות הראשון עבור צהבתC כרונית מגנוטיפים 1-6 לחולים עם שחמת כבד קלה או ללא שחמת כבד.

 

Mavyret – שילוב של glecaprevir ו- pibrentasvir, מאושרת גם לטיפול בחולים עם אי ספיקת כליות ולמבוגרים עם צהבת C מגנוטיפ 1 שטופלו ב- NS5A inhibitor או NS3/4A protease inhibitor.

 

מחקרים קליניים מצאו כי 92-100% מהחולים שטופלו ב- Mavyret למשך 8, 12, או 16 שבועות לא הציגו כל רמת נגיפים ניתנת לאיתור 12 שבועות לאחר הטיפול.

 

תופעות הלוואי הנפוצות כללו עייפות, כאבי ראש ובחילות. יש לבצע בדיקות סקר לזיהום נוכחי בצהבת B טרם תחילת הטיפול בתרופה היות ודווחה רה-אקטיבציה של צהבת B בקרב חולים עם זיהום משולב בצהבת C ו- B.

 

Mavyret אינה מיועדת לטיפול בחולים עם שחמת כבד חמורה ובחולים המטופלים ב- atazanavir ו- rifampin.

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007