הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קבוצות סיכון חדשות לתחלואה חמורה בקורונה
06.04.21

קבוצות סיכון חדשות לתחלואה חמורה בקורונה: ה- CDC מרחיב את רשימת המצבים הרפואיים העשויים להגביר את הסיכון לתחלואה חמורה בקורונה.

 

להלן עיקרי התוספות לרשימת המצבים הרפואיים המגבירים את הסיכון: ציסטיק פיברוזיס, סוכרת מסוג 1 (נוסף על סוכרת מסוג 2), אסטמה בינונית עד חמורה, דמנציה ומצבים נאורולוגיים אחרים, שבץ, מחלה קרברווסקולארית, מחלת כבד, עודף משקל ו- HIV.

 

בעבר, הללו הוגדרו כמצבים "העשויים" להגביר את הסיכון לתחלואה.

 

 

 

 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007