הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הוריאנט הבריטי בארה"ב
06.04.21

 

הוריאנט הבריטי בארה"ב: שיעור התחלואה בקורונה שנגרמה על ידי הוריאנט הבריטי עולה ב- 7.5% מדי יום, ומוכפלת מדי שבוע וחצי, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Cell.


הוריאנט מדבק ב- 40%-50% יותר מהזן המקורי.


החוקרים כותבים: "מצאו כי ארה"ב מדגימה מגמה דומה למדינות אחרות בהן הפך הזן הבריטי לדומיננטי ביותר. נחוצה פעולה מיידית והחלטית על מנת להגביל את שיעורי התחלואה והתמותה, היות ונכון לחודש פברואר, הוריאנט אחראי ל- 10% מכלל תחלואת הקורונה בארה"ב וכי המידע מחודש מרץ מעיד על עלייה נוספת, כך על פי מידע שפרסם ה- CDC."

 

 

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007