הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: הדיוק של בדיקות לריווי החמצן בדם
23.02.21

 

פיגמנטציות עוריות עשויות להשפיע על מידת הדיוק של בדיקות למדידת ריווי החמצן בדם. אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם לאחרונה. בדיקות לריווי החמצן בדם (Pulse oximetry), לא הצליחו לאתר היפוקסמיה חבויה בשכיחות גבוהה פי שלושה בקרב מטופים שחורים בהשוואה למטופלים לבנים.

 

"בקרב מטופלים עם חשד לתחלואה בקורונה או עם מחלה מאומתת, יש להתבסס על גורמים אחרים (לדוגמא, מצבי רקע המגבירים את  הסיכון, סימפטומים) בשילוב בדיקות למדידת ריווי החמצן בדם." סיכמו עורכי המחקר.

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007