הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: ממצאים אבנורמאליים בעיניים
23.02.21

 

מטופלים מסוימים שלקו בקורונה חמורה מציגים ממצאים אבנורמאליים בעיניים, כך על פי מחקר חדש שפורסם בכתב העת Radiology.

 

במחקר השתתפו כ- 130 מטופלים שאושפזו עקב תחלואה חמורה בקורונה ועברו MRI של המוח. כ- 7% מהמטופלים הדגימו קשרית אחת או יותר בקוטב האחורי של גלגל העין. הקשריות היו לרוב דו צדדיות וכל המטופלים שאובחנו עם קשריות אף הדגימו קשריות באזור המקולארי.

 

החוקרים סיכמו: "השפעות התחלואה בקורונה על העיניים עשויות במקרים רבות שלא להיות מאובחנות, היות והחולים הללו מטופלים ביחידות הטיפול הנמרץ עקב בעיות קשות יותר ולרוב מסכנות חיים."

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007