הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: ה- CDC מפרסם הנחיות לפתיחה מחודשת של בתי הספר
21.02.21

ה- CDC מפרסם הנחיות לפתיחתם מחדש של בתי הספר במהלך הפנדמיה. באיזורים בהם קיימת רמת תחלואה משמעותית, מומלץ כי בתי הספר היסודיים יפתחו במודל היברידי תוך נקיטת ריחוק חברתי של שני מטרים לפחות. באזורים בהם קיימת הדבקה משמעותית במסגרת הקהילה, מומלץ לפתוח את חטיבות הביניים והתיכונים במודל היברידי או להפחית את שיעורי הנוכחות בבתי הספר, פעילויות ספורט ופעילויות אקסטרא-קוריקולריות אחרות יתייקמו באוויר הפתוח.

 

באזורים בהם קיימים שיעורי הדבקה גבוהים מומלץ להמשיך בלמידה מרחוק, מלבד במקרים בהם ניתן להטמיע "את כלל אסטרטגיות ניהול הסיכונים למאבק בפנדמיה".

 

בכל המקרים מומלץ על השימוש במסיכות, רחיצת ידיים, מעקב מגעים ובידוד.

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007