הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ארגון הבריאות העולמי מאשר לשימוש את החיסון לקורונה של AstraZeneca
21.02.21

ארגון הבריאות העולמי העניק לחיסון לקורונה של Oxford-AstraZeneca אישור שימוש בחירום, משמעות הדבר היא כי החיסון יוכל להינתן במסגרתה של ה- COVID-19 Vaccines Global Access (COVAX) program.

 

החיסון המבוסס וקטור נגיפי הידוע בשם ChAdOx1-S, הדגים יעילות של 63% והוא זקוק לתנאי אכסון נוחים יותר מאלו הדרושים לחיסוני mRNA אחרים שאושרו לשימוש בפנדמיה.

 

ה- Strategic Advisory Group of Experts on Immunization של ארגון הבריאות העולמי המליצה לאחרונה על אישור החיסון הניתן בשתי מנות, למבוגרים מגיל 18 ומעלה.

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007