הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האבולה חוזרת לגינאה
21.02.21

המדינה המערב אפריקאית, גינאה, מדווחת על התפרצות חדשה של אבולה, כך מפרסם ארגון הבריאות העולמי. גינאה היא אחת משלוש המדינות שנפגעו קשה מהתפרצות הנגיף בין השנים 2014-2016. במהלך אותה התפרצות, 26,000 איש נדבקו בנגיף ו- 11,000 נפטרו.

 

עד כה אבחנו גורמים רשמיים לפחות שלושה מקרי תחלואה. שישה אנשים שהשתתפו בלוויה של אחות מקומית פיתחו סימפטומים של אבולה ושניים נפטרו. ההתפרצות מתרחשת בסמיכות לגבולות המדינה, והמדינות השכנות, סיירה-לאון וליבריה מאיצות את מאמציהן לבלימת התחלואה.

 

בשבוע שעבר, התפרצות נפרדת של מחלת האבולה אובחנה ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו.

 

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007