הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: חולים עם מערכת חיסון מוחלשת
21.02.21

מבוגרים עם פגיעה חמורה בתפקוד מערכת החיסון שחלו בקורונה, זקוקים לבדיקות נוספות ולייעוץ מומחה למחלות זיהומיות, טרם יסיימו את תקופת הבידוד, כך מציין ה- CDC בהנחיותיו החדשות.

 

מחקרים מצאו כי אנשים אלו עשויים לשאת נגיפים המסוגלים להשתכפל גם 20 יום ויותר לאחר הופעת הסימפטומים של המחלה. אוכלוסיות אלו כוללות: מבוגרים עם פגיעה חמורה בתפקוד מערכת החיסון, כולל חולי סרטן או המטופלים בכימותרפיה, נשאי HIV עם ספירות נמוכות של תאי T והמטופלים בפרדניזון במינון של מעל ל- 20 מ"ג ליום או למשך 14 שבועות.

 

אסטרטגיה מבוססת בדיקות עשויה לסייע לקבוע מתי המשתייכים לאוכלוסיות אלו יכולות לסיים את תקופת הבידוד שלהן.

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007