הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA העניק אישור שימוש בחירום לטיפול ב- Bamlanivimab-etesevimab:
18.02.21

ה- FDA העניק אישור שימוש בחירום לטיפול המשולב בנוגדנים החד שבטיים Bamlanivimab-etesevimab, עבור קורונה קלה עד בינונית, עבור קבוצות בסיכון גבוה מגיל 12 ומעלה, השוקלים 40 ק"ג לפחות.

 

קבוצות הסיכון כוללות אנשים הסובלים ממחלות כרוניות שונות, או אנשים מגיל 65 ומעלה.

 

הטיפול אינו מיועד לחולים מאושפזים או לזקוקים לתוספת חמצן.

 

מחקר מצא כי שיעורי האשפוז או התמותה היו נמוכים יותר בקרב מטופלים שקיבלו את הטיפול המשולב בהשוואה למטופלים שקיבלו פלסבו (2% מול 7%).

 

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007