הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Semaglutide ושינוי הרגלי החיים יעילים להתמודדות עם השמנה
18.02.21

זריקות של semaglutide, המאושרות לטיפול בסוכרת מסוג 2, יעילות כתוספת לדיאטה ופעילות גופנית, להתמודדות עם עודף משקל והשמנה בקרב מבוגרים ללא סוכרת, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת New England Journal of Medicine.

 

כ- 2000 נבדקים ללא סוכרת ועם עודף משקל חולקו באופן אקראי לקבלת טיפול מלעורי ב- semaglutide או פלסבו, מדי שבוע, למשך 68 שבועות. כל הנבדקים קיבלו ייעוץ להפחתת הצריכה הקאלורית ולביצוע פעילות גופנית.

 

אובדן המשקל הממוצע היה גבוה משמעותית בקרב הנבדקים מקבוצת המחקר (15% מול 2%), כמו גם שיעור הנבדקים שאיבדו >5% ממשקל גופם (86% מול 32%). המטופלים ב- semaglutide סבלו משיעורים גבוהים יותר של תופעות לוואי במערכת העיכול, רובן קלות.

 

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007