הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בלונדון, פריז וברצלונה: הקורונה הפכה את הצעירים למיואשים
16.02.21
בארה"ב, רבע מבני 24-18 אמרו כי הם שוקלים ברצינות התאבדות ■ באמריקה הלטינית ובקאריביים, סקר שערך יוניצ"ף שכלל 8,000 צעירים, מצא כי יותר מרבע מהם חוו חרדה ו-15% חוו דיכאון.

סגר, עוצר וסגירת עסקים ילוו את מדינות אירופה גם באביב ואולי אף בקיץ. מומחי בריאות הנפש חוששים מהידרדרות במצב הנפשי של צעירים, שלדבריהם, נפגעו באופן קשה ביותר מהמשבר וחוששים מאוד לעתידם.

 

הצעירים הם האחרונים בתור לחיסוני קורונה. בנוסף, האוניברסיטאות ובתי הספר שלהם סגורים. הם נאלצו להקריב רבות כדי לשמור על המבוגרים שנמצאים בסיכון גדול יותר מהתפשטות נגיף הקורונה. מומחי בריאות הנפש טוענים כעת כי ייתכן שהערכת החסינות של הצעירים מוגזמת.

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007