הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אפקט החיסונים: כל מה שצריך לדעת מי שכבר התחסן, וגם מי שלא
16.02.21

איש אינו יודע הכול על החיסונים נגד קורונה, אך בישראל מתחיל להיאסף מידע • גלובס מציג את השאלות הבוערות (האם חיסון מפחית את הסיכון למוטציות); מבהיר את נקודות המחלוקת (נשים בהריון לא צריכות לחשוש); ומנפץ כמה מיתוסים (ADE הקטלנית לא רלוונטית כאן).

 

 

אם לא היה מספיק שמדינת ישראל שסועה בין זרמים פוליטיים, מגזרים, דתות, עדות ומעמדות כלכליים, עכשיו אנחנו נחלקים גם לתומכי ולמתנגדי חיסונים. הרשתות החברתיות והשיחות המשפחתיות והחברתיות שופעות ויכוחים, ללא הסכמה על ערכים בסיסיים, וגם לא על העובדות.

 

 

איש אינו יודע הכול על החיסונים, אך בהדרגה, ובישראל לפני העולם כולו, מתחיל להיאסף מידע שיש לגביו הסכמה ברוב הקהילה המדעית. ננסה לפרוס פה את הידוע עד כה, להבהיר כמה נקודות מחלוקת (ולהאיר נקודות מחלוקת אחרות שאין להן כרגע מענה ברור) ולנפץ כמה מיתוסים. בכל המקרים מדובר בחיסון של חברת פייזר, שהוא החיסון העיקרי שנמצא בשימוש בישראל, אלא אם נאמר במפורש אחרת.


 

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007