הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

צפיפות השד בגיל 40 כסמן מנחה לבדיקות סקר ממוגרפיות
16.02.21
 

התבססות על צפיפות השד בגיל 40 כאמצעי מנחה לתדירות בדיקות הסקר הממוגרפיות, הינה פרקטיקה יעילה להפחתת התמותה מסרטן השד, כך מפרסם ה- Annals of Internal Medicine.

 

על בסיס מודל סימולציה השוו החוקרים שבע אסטרטגיות לבדיקות סקר: היעדר בדיקות סקר, ממוגרפיה פעמיים בשנה או שלוש פעמים בשנה לנשים בגילאים 50-75 ואסטרטגיות המבוססות על צפיפות השד בגילאים 40-50.

 

החוקרים מצאו כי הערכת צפיפות השד בגיל 40 – ולאחריה ביצוע בדיקות סקר מדי שנה לנשים עם שד צפוף, וביצוע בדיקה מדי שנתיים לנשים מגיל 50 עם צפיפות נמוכה – היתה קשור עם ההפחתה המשמעותית ביותר בשיעורי התמותה מסרטן השד.

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007