הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: דמנציה כגורם סיכון
16.02.21
 

מבוגרים דמנטיים מדגימים סיכון גבוה פי שתיים לתחלואה בקורונה, אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם בכתב העת Alzheimer’s & Dementia.

 

על בסיס מידע שנאסף מ- 360 בתי חולים בארה"ב, נבדקו 62 מיליון מבוגרים, 2% מהם עם דמנציה. מבין כלל המדגם, 15,800 אובחנו כחולי קורונה עד אוגוסט 2020. לאחר תקנון לגורמי סיכון לקורונה ומשתנים מתערבים אחרים, הללו עם דמנציה הדגימו סיכון מוגבר לקורונה.

 

החוקרים סיכמו: "דמנטיים עשויים להימצא בסיכון מוגבר לקורונה וזאת על רקע בעיות הזיכרון מהם הם סובלים ומהקושי שלהם להישמע להנחיות לריחוק חברתי, עטיית מסיכות או היגיינת ידיים."

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007