הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נבדקים דיווחים על היארעות thrombocytopenia לאחר החיסון לקורונה
16.02.21
 

יצרניות החיסון והגורמים הרגולאטוריים בארה"ב בוחנים היארעות נדירה של thrombocytopenia לאחר קבלת אחת משתי מנות חיסון ה- mRNA.

 

בקרב 31 מיליון איש שקיבלו לפחות מנת חיסון אחת, תועדו כ- 40 מקרים של thrombocytopenia עד סוף חודש ינואר, כולל מקרה מוות אחד. השיעור המתועד אינו גבוה יותר מזה שנצפה באוכלוסייה הכללית.

 

מומחים להמטולוגיה ציינו כי ההיארעות הינה סבירה. Thrombocytopenia הינה תופעת לוואי נדירה גם של חיסונים אחרים ובהם החיסון נגד measles-mumps-rubella.

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007