הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 28.01.21

 

 

הקנאביס מתמסד: תיקון עולם תנפיק קנאביס רפואי עבור מבוטחי קופ"ח מאוחדת
חברת הקנאביס הרפואי תיקון עולם קנביט חתמה על הסכם עם קופת החולים, כך נודע ל'כלכליסט'; תדריך את רופאי הקופה על טיפול באמצעות הצמח; הערכת השוק היא כי אם תצליח להגיע לכלל חברי הקופה - יגדלו הכנסותיה השנתיות בעד כ-70 מיליון שקל; שוק הקנאביס הרפואי צפוי לצמוח ב-50% תוך שנה מיום כניסת כלל קופות החולים לתחום
נדבקתי בקורונה. אולי אם תקראו מה עבר עלי תשנו את הגישה
"אני מתחנן בפניכם - מספיק עם זה, תתאפקו, תדווחו למשטרה על כל התקהלות שאתם רואים, אל תצאו מהבית אם אתם לא ממש חייבים, אל תיכנעו לפיתויים רגעיים של הנאה, שימרו על עצמכם ועל היקרים לכם... אולי אם תקראו מיד ראשונה חוויות של חולה קורונה שאתם מכירים זה ישנה לכם את הגישה".
ה-FDA מאשר טיפול חדש ב-HIV
ה-FDA אישר בפעם הראשונה זריקה בשחרור מושהה המשמשת כטיפול בודד עבור מבוגרים עם HIV
COVID-19: זיהומים אסימפטומטיים
כאחד מתוך כל שלושה זיהומים בנגיף הקורונה עשוי להיות אסימפטומטי, כך עולה ממחקר חדש
COVID-19: האם הוריאנט הבריטי קטלני יותר?
הוריאנט שאובחן לראשונה בבריטניה נצפה עד היום במעל ל-50 מדינות, והוא עשוי להיות קטלני יותר מוריאנטים אחרים, כך הזהירו גורמים רשמיים בבריטניה
COVID-19: Bamlanivimab
הנוגדן החד שבטי Bamlanivimab עשוי לסייע למנוע סימפטומים של תחלואה בקורונה בקרב המתגוררים בבתי אבות
היעילות של אסטרטגיות שונות למניעת קורונה
יש להדק את נקיטת הצעדים למניעת תחלואה, כגון חבישת מסכות וריחוק חברתי – עד שלהי חודש יולי – זאת במטרה למנוע מליוני מקרי תחלואה נוספים בארה"ב, וזאת על אף החיסון שניתן לאחוזים גדולים והולכים של האוכלוסיה
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007