הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"חברה שקמה רק בשביל אקזיט, סביר יותר שתצעד לעבר סגירתה"
19.01.21

לא מעט שמות ידועים נהרו לחברות הקנאביס כדי ליהנות מההייפ ולמשוך משקיעים. זיו אבירם היה שם קודם, במטרה להפוך את הקנאביס לתרופה ככל התרופות. עם אקזיט ענק במובילאיי וגיוס בדרך של אורקם שבניהולו, הוא מנסה לפרוץ גבולות: "מדיקיין לא מתחרה בחברות הקנאביס הרפואי, אלא בחברות הפארמה".

 

כשתחום הקנאביס התחיל לרתוח, צעדה אליו רשימה של דמויות מוכרות כקישוט שיווקי למשיכת משקיעים. זיו אבירם היה שם קודם, והוא גם לקח על עצמו להקים חברה מאפס וסיכן את כספו במיזם. בשנת 2019 ייסד אבירם את חברת הפארמה מדיקיין הלת', המפתחת תרופות מבוססות קנאביס, שבראשה הוא עומד כיו"ר יחד עם המנכ"ל יוסי בן עמרם וסמנכ"ל האסטרטגיה חגי גרינשפון. אבירם החליט על הקמת החברה לאחר שנחשף לתחום מניסיון אישי עם מטופלי קנאביס רפואי.

 

כשמצא כי המחקרים להכנסתו לעולם התרופות עדיין בתחילת דרכם, הוא החליט לנסות להוביל את המצעד לעברם. בסוף השבוע שעבר השלימה מדיקיין את הפיכתה לחברת פארמה פר אקסלנס, לאחר שחנכה את מעבדתה החדשה בכפר סבא. אבן הדרך משמעותית במיוחד עבור אבירם, המשקיע העיקרי, שחזון הקנאביס שלו מתחיל להתממש: יש צפי לתרופה ראשונה מבוססת קנאביס פרי פיתוח החברה, המיועדת לטיפול בסימפטומים של חולי דמנציה (שיטיון).

 

 

מאת: צלי גרינברג

 

 

 
 


 

 

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007