הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: חיסון במנה אחת
19.01.21

החיסון הניתן במנה אחת של חברת Johnson & Johnson הינו יעיל ובטוח בקרב שתי קבוצות גיל, אלו מסקנות הביניים של מחקר phase I-IIa שפורסם בכתב העת NEJM.

 

800 מבוגרים בגילאים 18-55 או מגיל 65 ומעלה, חולקו בצורה אקראית לקבלת שילובים שונים של חיסון במינון נמוך וגבוה, או פלסבו שניתנו בהפרש של 56 ימים.

 

תופעות לוואי היו נפוצות כאשר עייפות, כאבי ראש, כאבי שרירים וכאבים באתר הזריקה היו הנפוצים ביותר. 29 ימים לאחר מנת החיסון הראשונה, שיעור ה- seroconversion עמד על 99% ומעלה בקרב קבוצת הגיל הצעירה. מחוסנים מבוגרים יותר הדגימו שיעור של 96%. 57 ימים לאחר החיסון הראשון, טיטר הנוגדנים אף הוסיף לעלות.

 

 

 
 


 

 

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007