הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קונטראינדיקציות לחיסון לקורונה
07.01.21

ה-CDC מציין כי שני חיסוני ה-mRNA שאושרו בארה"ב אינם מיועדים לקבוצות הבאות: אנשים שסבלו מתגובות אלרגיות חמורות לאחר שקיבלו חיסון mRNA קודם או ממרכיביו כולל polyethylene glycol, תגובות אלרגיות בכל רמת חומרה, שהתרחשו מיד לאחר קבלת חיסון ה-mRNA או אחד ממרכיביו, או תגובה אלרגית מידית בכל דרגת חומרה ל-polysorbat.


ה- CDC מציין כי polysorbate ו-polyethylene glycol דומים מבחינה מבנית, ולכן תיתכן תגובה צולבת.


אנשים העומדים באחד מהקריטריונים האלו אינם צריכים לקבל חיסון mRNA, אלא אם כן אלרגולוג או אימונולוג יקבעו כי הם יכולים לעשות זאת באופן בטוח. לדוגמא תחת השגחה במתקן רפואי בו ניתן לספק טיפול רפואי מידי.

 
 
 
 


 

 

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007