הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 26.11.20

 

 

מה אפשר לעשות נגד התכווצויות שרירים ליליות ברגלים
נווה מדבר, שקט, שעת בין ערביים אדמדמה. אתם פוסעים בנחת לעבר האגם והרוח פורעת את שיערכם. אתם מגיעים אל שפתו, שולחים רגל אחת אל המים ומזדעקים כשכאב חד מפלח אותה. אה, אתם לא בנווה מדבר, זה רק חלום וזה שוב כיווץ השריר שהעיר אתכם בבעתה.
חשד: אסטרהזניקה טעתה בניסוי בחיסון לקורונה; צפוי עיכוב באישור
הניו יורק טיימס מפרסם כי חברת התרופות אסטרהזניקה שתגיש מחר בקשה לאישור החיסון שלה לקורונה למשרד הבריאות הבריטי, טעתה כשנתנה חצי מינון של החיסון שהתגלה באופן חריג כמינון היעיל יותר נגד הקורונה. בנוסף החברה לא חשפה פרטים קריטיים נוספים על המשתתפים שחוסנו. פרופ' יניב ארליך, מומחה לגנומיקה, התייחס לדברים ואמר כי הוא אישית ישקול האם להתחסן בחיסון של אסטרהזניקה
שחרור איטי של תרופות - בהשראת תולעים
חוקרים פיתחו מעין קפיצים מיקרוסקופיים שנאחזים בדפנות המעיים ופולטים את תכולתם באופן איטי ומבוקר
עדכון לקוים המנחים לטיפול ב- hypertrophic cardiomyopathy (HCM)
ה- American Heart Association וה- American College of Cardiology עדכנו את הנחיותיהם לטיפול ב- hypertrophic cardiomyopathy (HCM)
COVID-19: סוגיות אתיות בחלוקת החיסונים
הועדה המיעצת לחיסון של ה-CDC מציינת כי תעסוק בארבעה עקרונות אתיים שיסייעו להנחות בחלוקה הראשונית של החיסונים לקורונה: קבלת היתרונות המכסימליים תוך צימצום הסיכונים למינימום, עידוד חלוקה צודקת, התיחסות לסוגיות בריאותיות, ועידוד השקיפות
ה-FDA אישר טיפול פרופילקטי לאחר חשיפה לשפעת
Baloxavir marboxil המשווקת כ- Xofluzaמאושרת כעת כטיפול פרופילקטי לאחר החשיפה לשפעת עבור אנשים מגיל 12 ומעלה
פעילות גופנית נמרצת מפחיתה את הסיכון לתמותה
פעילות גופנית נמרצת מפחיתה את הסיכון לתמותה, אלו מסקנותיו של מחקר תצפית שפורסם בכתב העת JAMA
COVID-19: החיסון של Oxford/AstraZeneca
החיסון AZD1222 של אוניברסיטת אוקספורד ואסטרהזניקה מדגים יעילות של 70% בניתוח ביניים של מידע הכולל שתי אסטרטגיות של מינון
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007