הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התרופות המהפכניות לסרטן עובדות על 20% מהמטופלים - ופה נכנסת החברה הזו
19.11.20

פיקסיז דיאגנוסטיקה, שבה מחזיקה החברה הציבורית קסניה, מפתחת טכנולוגיה שתאפשר לחזות תגובת חולי סרטן לתרופות אימונותרפיות ■ בקרוב תצא לגיוס של 10 מיליון דולר.


תרופות אימונותרפיות עוררו בשנים האחרונות "הייפ" עצום — והוצגו לא פעם כ"פרח לב הזהב" של חולי הסרטן. התרופות הללו מעוררות את מערכת החיסון לפעול נגד התאים הסרטניים בגוף, ואמורות לסייע להחלמה מהירה.

 

כשהוצגו לראשונה ב–2014, היה נדמה שנמצאה תרופת הפלא לסרטן. חלפו שש שנים, וכעת אנחנו יודעים ש–80% מהמטופלים כלל לא מגיבים לטיפול היקר.

 

 מאת: שלי אפלברג

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007