הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אינוויטק ממריאה עם הקורונה: זינוק של 1,000% בייצור מכונות הנשמה
25.10.20

החברה הישראלית תסיים את 2020 עם ייצור של 5,000 מנשמים ומפעל חדש בבית שאן שמעסיק 100 עובדים. אינוויטק נערכת לירידה בביקושים החזקים למכונות הנשמה רק ב-2023, ומעריכה שהשוק שלפני פרוץ המגיפה היה בהיקף של 3.5 מיליארד דולר בשנה, צפוי לגדול בהמשך העשור ל-10 מיליארד דולר בשנה.

 

גידול של 1,000% בייצור: הסטארט-אפ הישראלי אינוויטק, שהשיק רק ב-2018 את ייצור מכונות ההנשמה הראשונות שלו, יסיים את 2020 עם ייצור של 5,000 מנשמים, 80% מהם ללקוחות בחו"ל. ב-2019 ייצרה החברה רק כמה מאות מכשירים.

 

כאשר פרצה הקורונה בתחילת השנה זינק הביקוש העולמי למכונות הנשמה, מדינות הסתערו על מלאים, ושירותי ביון כמו המוסד גויסו לעסקאות רכש מהירות ויקרות.

 

 

 מאת: אודי עציון
 

לכתבה>>

 

 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007