הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התפרצות הקורונה: עדכונים אחרונים
25.10.20

 

פחות מאלף חולים התגלו אתמול ביום חול, 895 למעשה, לראשונה מאז ה-29.8, שגם הוא היה חריג. הפעם האחרונה שבה היו פחות מאלף חולים בישראל בימי חול כשגרה הייתה בחודש יוני.

 

גם מספר המאושפזים הבוקר עומד על פחות מאלף איש – 988 לפני העדכון האחרון. וגם מספר המבודדים מקרב אנשי הצוות הרפואי ירד מתחת ל-1000 לראשונה מזה זמן רב מאוד ועומד הבוקר על 985. מספר המונשמים עדיין גבוה, 227 הבוקר, ומספר הנפטרים עלה ל-2,328, 733 מתוכם רק בחודש אוקטובר שעדיין חסר לו יותר משבוע כדי להסתיים.

 

למרות המגמה האופטימית חשוב להמשיך לשמור על ההנחיות כדי שניתן יהיה לאתר את מוקדי התחלואה האחרונים שנותרו. כל הפרה של התקנות, למשל חתונה המונית לא חוקית וללא אמצעי זהירות, עלולה להביא להדבקות מחודשות ולביטול מה שכבר הושג והמשך פגיעה כלכלית ובריאותית במדינה.

 

 

למאמר>>

 

 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007