הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות לטיפול רפואי במבוגרים עם תסמונת דאון
25.10.20

בפעם הראשונה מפורסמות הנחיות קליניות מבוססות ראיות בנוגע לטיפול הרפואי במבוגרים עם תסמונת דאון. ההנחיות שפורסמו בכתב העת JAMA כוללות 14 המלצות וארבע הצהרות, כאשר רק המלצה אחת נחשבת "חזקה": יש לבצע בדיקות סקר להימצאות דמנציה מסוג אלצהיימר מידי שנה החל מגיל 40.

 

בין ההמלצות המוגדרות "חלשות": יש לבצע בדיקות סקר לסוכרת מסוג 2 מידי שלוש שנים החל מגיל 30, ועבור הללו הסובלים מהשמנה חולנית, החל מגיל 21, ומידי שנתיים עד שלוש.

 

חלק מההמלצות – כולל הללו למניעת שבץ והחלטה על טיפול בסטטינים – עולות בקנה אחד עם ההמלצות למבוגרים ללא תסמונת דאון.

 

החוקרים מציינים כי תוחלת החיים של מבוגרים עם תסמונת דאון עלתה מ-25 שנים בשנת 1983 ל-60 שנים בשנת 2020.

 

 

לידיעה>>

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007