הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול פיזיותרפי פרטני יעיל לאחר החלפת מפרק הברך
18.10.20

 

טיפול פיזיותרפי עצמאי יעיל כטיפול הניתן על ידי איש מקצוע עבור מטופלים שעברו החלפת מפרק ברך.

 

כ-300 מבוגרים עם כאבים עקשניים ומגבלת תפקוד שישה שבועות לאחר שעברו ניתוח להחלפת מפרק ברך, חולקו באופן אקראי לקבלת 18 טיפולים לאורך שישה שבועות, שהועברו על ידי פיזיותרפיסט או באופן עצמאי. הקבוצה הראשונה נפגשה עם איש המקצוע פעם בשבוע, כמו גם קיבלה תרגילים לביצוע עצמאי בבית. הקבוצה השנייה נפגשה בפעם הראשונה עם איש המקצוע ולאחר מכן תרגלה באופן עצמאי בבית.

 

לאחר 52 שבועות, שתי הקבוצות חוו שיפור מובהק קלינית בציוני הכאב והתפקוד של הברך – ללא הבדל מובהק בין שתי הקבוצות.

 

לידיעה>>

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007