הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רחיצת ידיים
13.10.20

 

הרגלי רחיצת הידיים של מרבית האמריקאיים השתפרו מאז תחילת הפנדמיה, כך מציע מחקר חדש שפורסם ב- MMWR.

 

בהשוואה למשיבים לסקר שנערך באוקטובר 2019, הללו שנסקרו ביוני 2020 הדגימו סבירות גבוהה יותר לציין כי זכרו לרחוץ ידיים לאחר שיעול, עיטוש, קינוח האף, לאחר שימוש בחדר השירותים בבית או לפני שישבו לאכול. אף על פי כן, אפילו במהלך הפנדמיה רק 71% ציינו כי זכרו לשטוף ידיים לאחר שיעול, עיטוש או קינוח האף. גברים, מבוגרים צעירים ולבנים לא היספאניים נטו פחות לרחוץ ידיים באופן עקבי.

 

 

לידיעה>>


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007