הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: רמדסיביר
13.10.20

 

טיפול ברמדסיביר מקצר את זמן ההחלמה בקרב חולי קורונה מאושפזים, כך עולה מתוצאותיו של מחקר חדש שפורסם ב-NEJM. כ-1100 מבוגרים חולקו באופן אקראי לקבלת טיפול בן 10 ימים ברמדסיביר או בפלסבו. החולים בקבוצת המחקר הדגימו חציון קצר יותר עד להחלמה, כלומר, פרק הזמן עד שלא נזקקו יותר לתוספת חמצן או לטיפול רפואי המשכי (10 מול 15 ימים בקרב המטופלים בפלסבו). הממצאים לא היו מובהקים סטטיסטית עבור חולים שנזקקו להנשמה מלאכותית או לטיפול ב- extracorporeal membrane oxygenation בתחילת המחקר. שיעורי התמותה לאחר 15 ימים נטו אף הם לטובת הטיפול ברמדסיביר (7% מול 12%).

 

הממצאים החדשים עולים בקנה אחד עם אלו שפרסמה הקבוצה בחודש מאי, ושהובילו למתן אישור השימוש בחרום לתרופה.

 

לידיעה>>


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007