הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: קווים מנחים לבדיקת ילדים
11.10.20

 

ה- American Academy of Pediatricsמפרסמת עדכון להמלצותיה בנוגע לביצוע בדיקות קורונה לילדים, ומפרסמת הנחיות מפורטות יותר מתי וכיצד יש לבדוק אוכלוסיה זו.

 

הקבוצה מציינת כי יש לבדוק מייד ילדים המדגימים סימפטומים לקורונה, בעוד שאין צורך לבדוק ילדים ללא סימפטומים שבאו במגע עם אדם שנדבק, טרם יחלפו לפחות ארבעה ימים ממועד החשיפה (על מנת להימנע מקבלת תוצאות false negative).

 

בדיקות אינן מומלצות לילדים שנחשפו לאדם שבא במגע קרוב עם חולה, אלא אם כן אותם אנשים שבאו במגע נמצאו חיוביים לקורונה בעצמם.

 

לידיעה>>


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007