הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה-FDA מפרסם הנחיות ליצרני החיסונים נגד קורונה
11.10.20

 

לאחר שבועות של עיכוב, גורמים רשמיים בבית הלבן אישרו הנחיות חדשות של ה-FDA למפתחי החיסונים המבקשים אישור בחרום עבור המועמדים שלהם לחיסונים נגד קורונה.

 

ההנחיות מדגישות כי טרם בקשת האישור בחרום יש לעקוב אחר הנבדקים במחקרי phase-III למשך חציון של לפחות חודשיים לאחר שקיבלו את מנת החיסון האחרונה, וזאת על מנת לנטר את הופעתן של תופעות לוואי.

 

מומחים מציינים כי הדרישות החדשות עשויות להערים קשיים, אף על פי שהן אינן בלתי אפשריות, על אישורם של חיסונים לפני הבחירות בארה"ב.

 

גורמים רשמיים ב-FDA ציינו כי תקופה של חודשיים נבחרה היות שמרבית תופעות הלוואי מתרחשות בתוך חודשיים עד שלושה מקבלת החיסון.

 

 

לידיעה>>


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007