הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 6.10.20

 

 

סורל מדיקל של בועז וטלי איתן חתמה על הסכם שת"פ אסטרטגי עם חברת פארמה גדולה
החברות יפתחו יחד עם מוצרי המשאבות-מדבקה הלבישות של סורל ד"ר אנדריי יוסף, מנכ"ל סורל: "המשאבות הלבישות נותנות מענה למהפיכת התרופות הביולוגיות. חולי סרטן לא יצטרכו לקבל טיפול בבית החולים, אלא כחלק מהחיים הרגילים"
נובל רפואה 2020: למגלי נגיף הפטיטיס C
הפרס יוענק להרווי אלטר, מייקל הוטון וצ'רלס רייס על גילוי הנגיף הגורם לדלקת כבד נגיפית
COVID-19: הפרוגנוזה של דום לב
מחקר רב מרכזי שפורסם בכתב העת BMJ מוסיף לראיות המעידות על פרוגנוזה גרועה של חולי קורונה קריטיים החווים דום לב בעת אשפוזם בבית החולים
COVID-19: תרופות לטיפול בסוכרת ותמותה
תוספת של התרופה sitagliptin - dipeptidyl peptidase 4 (DPP-4) inhibitor לטיפול הסטנדרטי באינסולין מפחיתה באופן מובהק את הסיכון לתמותה בקרב החולים בסוכרת 2 שאושפזו עם קורונה. אלו מסקנותיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם בכתב העת Diabetes Care
90% ריפוי חודש לאחר השתלת צואה לטיפול בזיהום של C.diff
רוב המטופלים שקיבלו השתלת צואה עקב זיהום ב- Clostridioides difficile החלימו לאחר חודש
COVID-19: אבחנה פסיכיאטרית ותמותה
חולים שאושפזו עקב קורונה ועם אבחנה פסיכיאטרית קודמת, מדגימים סיכון גבוה יותר לתמותה במהלך אשפוזם בבית החולים, בהשוואה לחולים ללא אבחנה פסיכיאטרית. אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA
COVID-19: חיסון מבוגרים
חיסון ניסיוני מבוסס RNA-שליח נגד נגיף קורונה, הדגים תוצאות מבטיחות בקרב נבדקים מבוגרים במסגרתו של מחקר phase-I קטן שפורסם בכתב העת New England Journal of Medicine.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007