הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 22.9.20

 

 

COVID-19: תמותה מתחת לגיל 21
שלושה רבעים ממקרי המוות הקשורים לקורונה בארה"ב שאירעו בקרב צעירים מתחת לגיל 21, אירעו בקרב הללו עם מחלות רקע. כך מצא מחקר שפורסם ב-MMWR.
מדטרוניק משקיעה בביופרוטקט הישראלית שגייסה 9 מיליון דולר
ביופרוטקט פיתחה פלטפורה ליצור בלונים מבוססי פולימר המתכלים ונספגים בגוף המטופל
פטריות עמידות לתרופות
בכל שנה זיהומים פטרייתיים גורמים למותם של כ-1.6 מיליון בני אדם
פורסמה הצהרה מדעית על הפרעות בקצב הלב הנובעות מטיפול תרופתי
ההצהרה כוללת סדרה של טבלאות המפרטות את התרופות העשויות לגרום ולהחמיר היארעות של ברדיכרדיה, חסימה עלייתית-חדרית, פרפור פרוזדורים או רפרוף, טכיקרדיה ו- torsades de pointes
ההשפעה של הריון על הפרופיל הקליני של מחלת הקורונה
סקירה סיסטמתית גדולה מצאה כי חולות קורונה הרות מצויות בסיכון מוגבר לאשפוז ביחידות הטיפול הנמרץ ולצורך בהנשמה מלאכותית בהשוואה לנשים לא הרות
COVID-19: משקפי ראיה מספקים הגנה
אנשים המשתמשים במשקפים למשך מעל לשמונה שעות ביום עשויים להימצא בסיכון נמוך יותר לקורונה, אלו מסקנותיו של מחקר תצפית שפורסם בכתב העת JAMA
COVID-19: בדיקה דיאגנוסטית חדשה
החוקרים מדווחים בכתב העת NEJM על בדיקה דיאגנוסטית חדשנית וקלה לשימוש למחלת קורונה
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007