הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עמק הסיליקון גרסת 2020 דומה לשאר העולם, אבל מהצד השני
15.9.20

ענן צהוב שמקורו בשריפות מסביב מכסה לנו את עמק הסיליקון כולו כמו תמונה אפוקליפטית או חזון ההתיישבות על המאדים עם ה-CYBERTRUCK של אילון מסק וטסלה וגשר הזהב מוצף בלהבות ויפה כמו בסרט.


עמק הסיליקון גרסת 2020 דומה לשאר העולם שירד מהפסים, אבל מהצד השני, המצב הזה דוחף שינויים טכנולוגים בפרק זמן של חודשים, שאחרת היו לוקחים שנים. דיגיטל הלת' או טלה מדיסין - עולם הרפואה מרחוק עובר בארה"ב מהפכה שהיתה צריכה להתרחש מזמן, אבל כוחות רגולטוריים – חברות הביטוח וה-FDA חסמו אותה. 

 

בשירות כלכליסט 

 

למאמר>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007