הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחליטות צמחים לתרופות בבית המרקחת
15.9.20

כיום, הפתרון להרבה מחלות ומכאובים מגיע בצורת תרופה שאפשר להשיג בקלות בבית המרקחת, אך זו התפתחות חדשה יחסית איך הגענו לכאן? איזו דרך הובילה מצמחי מרפא שלעסנו או חלטנו במים רותחים, לתרופות ארוזות וממותגות? והאם צמחי המרפא איבדו את מקומם בעולם?

 

לאורך ההיסטוריה גילו בני האדם צמחים בעלי סגולות רפואיות, ועשו בהם שימוש באופן ביתי ובלתי מבוקר.

היו כמובן דרכים שונות להכין את הצמחים האלו לשימוש רפואי, והם השפיעו על הגוף במגוון דרכים – לטוב ולרע.

 

עם התקדמות המדע, מקצת הצמחים הללו נחקרו בקפידה במשך שנים, ולאחר שהוצגו ראיות ליעילותם, לבטיחותם ולהשפעותיהם בכמויות ובתנאים שונים, הם שודרגו לתרופות של ממש, המופיעות כיום על מדפי בית המרקחת.

 

 

מאת: סתיו איזראילוב 

 

 

למאמר>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007