הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: הפרוגנוזה בקרב מבוגרים צעירים
15.9.20

מתוך כ-3200 מבוגרים אמריקאיים בגילאים 18-34, שאושפזו עם קורונה, 21% נזקקו לטיפול נמרץ, 10% נזקקו להנשמה מלאכותית, ו-3% נפטרו. מעל לשליש מהחולים סבלו מהשמנה חולנית (ו-25% סבלו מהשמנה קיצונית), 18% סבלו מסוכרת, ו-16% מיתר לחץ דם. השמנה קיצונית, יתר לחץ דם ומגדר גברי היוו גורמים מנבאים עצמאיים לתמותה או לצורך בהנשמה מלאכותית.

 

החוקרים ציינו כי מבוגרים צעירים עם גורמי סיכון מרובים עומדים בפני סיכון דומה לזה של מבוגרים בגיל העמידה ללא גורמי סיכון.

 

 

 

 

לידיעה>>
 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007