הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: זיהומים בבתי החולים
15.9.20

בית החולים הטמיע תכנית נרחבת למניעת זיהומים שכללה פתיחת מחלקות ייעודיות לקורונה, שימוש בציוד מגן אישי על פי ההנחיות של ה-CDC, שימוש אוניברסאלי במסכות והגבלת מספר המבקרים בבית החולים.

 

מתוך 700 מקרי קורונה שאובחנו בקרב חולים מיום 3 ומעלה לאחר שאושפזו, רק אחד נחשב ככזה שאירע בבית החולים (ככל הנראה עקב מגע עם מבקר טרום סימפטומטי).

 

יתר על כן, מבין 8400 החולים שאושפזו שלא עקב קורונה ושנבדקו לקורונה בתוך 14 ימים לאחר שחרורם, רק מקרה אחד נחשב ככזה שנרכש בבית החולים.

 

 

לידיעה>>
 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007