הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: הזמן עד להיעלמות הווירוס
10.9.20

פרק הזמן החציוני מהבדיקה החיובית הראשונה ועד להיעלמות הנגיף עמד על כ-30 יום, כך על פי מחקר חדש שפורסם בכתב העת BMJ.

 

החוקרים מאיטליה ניתחו את התוצאות של בדיקת reverse transcription polymerase chain reaction מהפה ומהלוע של כ-1200 חולי קורונה.

 

כל חולה סיפק בממוצע שלוש דגימות לאורך תקופת המחקר. פרק הזמן החציוני מהופעת הסימפטומים ועד להיעלמות הנגיף (בדיקה שלילית ראשונה) היה 36 ימים. ההיעלמות הייתה איטית יותר בקרב חולים קשים.

 

החוקרים ממליצים כי על החולים להיבדק שוב לפחות ארבעה שבועות לאחר היעלמות הסימפטומים, וזאת על מנת להפחית את הסיכון להדבקה. אף על פי כן, הם מציינים כי אין זה ידוע האם החולים עדיין מידבקים במהלך תקופת ההחלמה.

 

 

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007