הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קורונה ודיכאון
10.9.20

השכיחות של דיכאון בארה"ב גבוהה פי שלוש במהלך הפנדמיה בהשוואה לשנים הקודמות, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA.

 

כ-1400 מבוגרים השתתפו בסקר שעסק בסימפטומים של דיכאון בחודשים מרץ ואפריל. הממצאים הושוו עם אלו של 5000 איש שהשלימו סקר אחר בשנים 2017-2018. סך הכל , 9% מהמשיבים דיווחו על סימפטומים דיכאוניים לפני הפנדמיה, ו-28% דיווחו על סימפטומים שכאלו במהלך הפנדמיה. השכיחות של כל רמות הדיכאון הייתה גבוהה יותר במהלך הפנדמיה (דיכאון חמור – 5.1% מול 0.7% לפני הפנדמיה). סימפטומים דיכאוניים נצפו בקרב כמחצית מהנבדקים עם רמת הכנסה נמוכה במהלך הפנדמיה.

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007