הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

דוד פורר נכנס לטרנד הירוק: יקים חברה להפצת קנאביס
8.9.20

חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה דיווחה הבוקר (ב') שחתמה על מזכר הבנות מחייב להקמת חברת הפצת קנאביס עם חברת ניאופרם, שבבעלות דוד פורר, ממחזיקי גרעין השליטה בחברת התקשורת בזק.

 

במסגרת ההסכם תחזיק ניאופרם ב-37.5% ממניות החברה, אינטליקנה תחזיק בשיעור מניות זהה, ושאר המניות יהיו בידי בוריס מירקין, גיסו של מנכ"ל אינטליקנה אורי וייס, ולשעבר נשיא אי.סי.איי טלקום ברית המועצות, שימונה למנכ"ל הפעילות החדשה.


ניאופרם גם קיבלה במסגרת ההסכם אופציה לרכישת 5 מיליון ממניות החברה תוך שלושה חודשים מיום החתימה על מזכר ההבנות, במחיר שייקבע לפי המחיר הממוצע של 30 הימים הראשונים לאחר החתימה.

 

 

בשירות כלכליסט 

 

 

 

למאמר>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007