הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לבלב מלאכותי אושר לילדים מגיל שנתיים ומעלה
8.9.20

ה- FDA הודיע כי אישר טיפול במערכת לולאה סגורה לילדים בגילאים שנתיים עד שש שנים החולים בסוכרת מסוג 1.

 

ה- MiniMed 770G System, המערכת הראשונה מסוגה המאושרת עבור קבוצת הגילאים הללו, מודדת את רמות הגלוקוז בדם מדי חמש דקות, ומתקננת את אספקת האינסולין בהתבסס על תוצאות המדידות.

 

האישור מבוסס בחלקו על מחקר שכלל 46 ילדים שהשתמשו בהתקן למשך שלושה חודשים. לא תועדו כל תופעות לא רצויות משמעותיות והמערכת נמצאה בטוחה ויעילה לשימוש.

 

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007