הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השפעת התחלואה בקורונה על היריון ולידה
8.9.20

סקירה שפורסמה בכתב העת BMJ מתארת את השפעת הקורונה על נשים הרות. החוקרים ניתחו כמעט 80 מחקרים שכללו כ-13 אלף נשים הרות שחלו בקורונה, ו-83 אלף נשים לא הרות שחלו בקורונה. נשים הרות ונשים שהרו לאחרונה הדגימו סבירות נמוכה יותר בהשוואה לנשים שלא הרו לפתח חום או כאבי שרירים. מנגד, הן הדגימו סבירות גבוהה יותר להזדקק לטיפול נמרץ (1.5% לעומת 0.9%) והנשמה (0.5% לעומת 0.3%). גיל מבוגר יותר, BMI גבוה יותר לפני ההיריון, יתר לחץ דם כרוני וסוכרת היו קשורים באופן עצמאי לתחלואה חמורה בקורונה במהלך ההיריון.

 

השיעור הכללי של לידה מוקדמת היה 17%, בעוד שהשיעור של לידה מוקדמת ספונטנית היה 6%. יתר על כן, כרבע מהתינוקות שנולדו לאימהות שחלו בקורונה נזקקו לאשפוז במחלקות ליילודים. הסיכון ללידה שקטה ולמוות של היילוד לא היה גבוה יותר.

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007