הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תגובת הנוגדנים לתחלואה בקורונה
8.9.20

תגובת הנוגדנים לזיהום בקורונה עשויה להיוותר בעינה לאורך ארבעה חודשים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת NEJM.

 

מתוך כ-1200 נבדקים מאיסלנד שהחלימו מזיהום מאושר בקורונה, מעל ל-90% נמצאו חיוביים לנוכחות נוגדנים לקורונה (כפי שהוגדר כתוצאות חיוביות של שתי בדיקות לאימונוגלובולינים כולל IgM, IgG ו- IgA). רמות הנוגדנים עלו במהלך החודשיים הראשונים שלאחר האבחנה ולאחר מכן הגיעו לפלאטו ונותרו יציבות לאורך שני חודשי המעקב הבאים.

 

החוקרים ציינו כי יש צורך במידע ארוך טווח, אך סיכמו כי המחקר מספק תקווה שהתגובה החיסונית של המאכסן אינה חולפת ודומה לזו הנצפית בזיהומים ויראליים אחרים. 

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007