הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: העברה באוויר
8.9.20

מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA Internal Medicine מוסיף לראיות ההולכות ומצטברות המעידות על העברה באוויר של הנגיף SARS-CoV-2 בחללים סגורים עם מערכות למחזור אוויר.

 

125 בודהיסטים מסין נסעו בשני אוטובוסים מחוממים במשך כשעתיים וחצי בחודש ינואר. הם שהו באוטובוסים בממוצע כ- 100 דקות. חולה האינדקס החל לחוות סימפטומים באותו הערב, עם חזרתם.

 

כולם עברו לבסוף בדיקות להמצאות SARS-CoV-2. מעל לשליש מהבודהיסטים ששהו באוטובוס עם חולה האינדקס אובחנו עם קורונה. אף אחד מהשוהים באוטובוס השני לא נדבק. הנוסעים באוטובוס של חולה האינדקס נדבקו ללא קשר לקרבתם אל החולה.

 

החוקרים סיכמו, "הממצאים מעידים כי בחללים סגורים עם מערכות למחזור אוויר, SARS-CoV-2 אכן מדבק."

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007