הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אסטמה כגורם סיכון לתחלואה חמורה בקורונה
6.9.20

אסטמה אינה מהוה גורם סיכון משמעותי לאשפוז או צנרור עקב מחלת הקורונה, אלו ממצאיו של מחקר חדש.

 

החוקרים ניתחו 15 מחקרים שכללו חולים שאושפזו עקב קורונה. הם מצאו כי שיעור ההימצאות של מחלת האסטמה היה דומה בין חולי קורונה מאושפזים וכלל האוכלוסייה בכל אחד מהמחקרים שצוטטו.

 

בנפרד, בקרב מעל ל-300 חולים שאושפזו בבית חולים בקולוראדו עקב קורונה. שיעור הצנרור היה דומה בקרב הללו עם וללא אסטמה.

 

החוקרים שיערו כי שימוש במשאפים של קורטיקוסטרואידים עשוי להפחית את ביטוי ה- ACE2, דבר אשר עשוי להקשות על נגיף קורונה לחדור לדרכי האוויר.

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007