הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בארגון הבריאות העולמי חוששים מהחורף המתקרב
3.9.20

מומחי בריאות חוששים מהאפשרות של גל חדש של הדבקות בקורונה עם חילופי העונות בחצי כדור הארץ הצפוני. זאת בעוד מדינות רבות מנסות למצוא את האיזון הדק שבין פתיחת כלכלותיהן ושמירה על בריאות הציבור.

 

"החורץ מגיע", כך אמרה קתרין סמולווד, בכירה בסניף האירופאי של ארגון הבריאות העולמי (WHO), במהלך מסיבת עיתונאים מקוונת, ביחס למגמה המדאיגה של הגדלת מספר ההדבקות באזור. "אנשים נוסעים יותר, חוזרים לעבודה, בתי הספר נפתחים – וכל הגורמים האלה צפויים להגדיל את הסיכון להדבקה קהילתית נוספת"

 

"בעודנו מתקרבים לעונת השפעת וחודשי החורף, ישנם גם גורמים מסורתיים שיוסיפו עוד יותר לרמות הסיכון", היא אמרה, והוסיפה שישנו סיכוי מוגבר לכך שאנשים יתקהלו בחללים סגורים בחורף, "אנחנו מאוד מודאגים מכך שמדינות לא יתכוננו לכך כראוי, ואנחנו מאוד עסוקים בנושא ברגע זה."

 

 

 

בשירות כלכליסט 

 

 

 

למאמר>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007