הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: המאפיינים הקליניים של הדבקות בקרב ילדים
3.9.20

מחקר בריטי מאשר כי באופן כללי ילדים סובלים מתחלואת קורונה פחות חמורה. במחקר שפורסם ב-BMJ נכללו 650 ילדים ומתבגרים עד גיל 19 שאושפזו עקב קורונה. הילדים ייצגו 0.9% מכלל החולים שאושפזו עקב קורונה באותה תקופה.

 

כ-1% נפטרו בבית החולים. הגורמים הבאים נמצאו קשורים עם צורך בטיפול נמרץ: גיל נמוך מחודש, גיל 10-14 שנים, שחורים.

 

בהתבסס על התצפיות חידדו החוקרים את הקריטריונים של ה-WHO לסינדרום דלקתי רב מערכתי בילדים כך שיכללו ספירת טסיות נמוכה, עייפות, כאבי ראש, כאבי שרירים, כאב גרון ו- lymphadenopathy.

 

 

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007