הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מסיר את האזהרה מפני הסיכון לקטיעת איברים מתווית התרופה canagliflozin
3.9.20

ה-FDA מסיר את האזהרה מפני הסיכון לכריתת רגליים וכפות רגליים מתווית התרופה canagliflozin.

האזהרה התווספה ל- sodium-glucose cotransporter-2 (SGLT2) inhibitorבשנת 2017, לאחר שמספר מחקרים מצאו סיכון מוגבר לקטיעה של הגפיים התחתונות.

 

ה-FDA ציין כי מחקרים עדכניים מצאו סיכון נמוך יותר לקטיעות בהשוואה למחקרי העבר – בעיקר כאשר החולים נוטרו באופן רציף – אף על פי כן, הסיכון עדיין היה גבוה.

 

לדוגמא, מחקר אחד מצא כי מקרה אחד של קטיעה התרחש עבור כל 556 מטופלים שטופלו ב- canagliflozin במקום ב- glucagon-like peptide-1 (GLP-1) agonistלמשך שישה חודשים.

 

 

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007