הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: השפעת הטיפול בנוגדי קרישה על הסיכון לתמותה
1.9.20

טיפול בנוגדי קרישה מפחית את שיעורי התמותה בקרב חולי קורונה מאושפזים, אלו מסקנותיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם בכתב העת של הקולג' האמריקאי לקרדיולוגיה. מתוך כ-4400 מבוגרים שאושפזו עקב קורונה בבתי החולים בעיר ניו יורק, 45% קיבלו טיפול פרופילקטי בנוגדי קרישה, 21% טופלו בנוגדי קרישה היות והיו זקוקים לכך, והשאר לא טופלו.

 

סך הכול, 24% מהחולים נפטרו. לאחר תיקנון למשתנים מרובים, טיפול פרופילקטי וטיפול תרפויטי הפחיתו בכ-50% את הסיכון לתמותה, בהשוואה להיעדר טיפול.

 

שיעור ההיארעות של דימומים חמורים היה נמוך (2%-3%). יתר על כן, מתוך 26 נתיחות שלאחר המוות שבוצעו, מחלות טרומבואמבוליות אובחנו ב-42% במרבית המקרים בחולים שלא טופלו בנוגדי קרישה.

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007