הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: המצאות הנגיף בילדים ללא סימפטומים
1.9.20

פחות מ-1% מהילדים האסימפטומטיים בארה"ב נדבקו בקורונה, כך מפרסם כתב העת JAMA.

 

מתוך 33 אלף ילדים אסימפטומטיים שעברו בדיקות קורונה באופן שגרתי במהלך הביקורים במרפאות אף אוזן גרון ב-28 בתי חולים, רק 250 נמצאו חיוביים. השכיחות באתרים השונים נעה בין 0% עד 2.2%. הגורם היחידי שנמצא קשור לשכיחות היה שיעור ההיארעות השבועי של תחלואה באוכלוסיה הכללית באותו אזור, לאורך ששת השבועות בהם בוצעו הבדיקות. החוקרים סיכמו: "אנו בטוחים כי תוצאות הבדיקה של אסימפטומטיים הינן אמינות, בהינתן הקורלציה לשכיחות בכל האוכלוסייה".

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007